Web Tasarım Ajansı - İzmirde Tasarım Ajansı - Ajans United Projects Web Tasarım, Yazılım, Reklam ve Organizasyon

Ajans United Projects
Web Tasarım, Yazılım, Reklam ve Organizasyon

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Yazlar Kk Yazlar Byk
Kurumsal Kimlik
CRM zmleri
360 Derece Panorama
Gelişmiş E-Ticaret
Web Tasarım
ERP
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
3D Render & Animasyon


MULTIMEDYA


Müşterilerinizin İlgisini Çekin

Bu, nenenizin interneti değil. Yüksek hızın koştuğu, güçlü bağlantıların giderek yaygınlaştığı internet bu. Dönem, multimedya dönemi. Etkili animasyonlarla müşterilerinizin gözünde unutulmayacak bir iz bırakmak istiyorsanız multimedya hizmeti alın.

Hareketli Mesajlar Verin

Sesli mesajların dışında, canlandırmalarınızı ve akan videolarınızı göstermeyi düşünün. Artık etkili bir resimle, büyük puntolarda yazılım mesajları bir işe yaramıyor. Sizin gibi, müşterileriniz de internet üzerinden dünyanın her köşesindeki şirketlerin yaptığı çalışmaları izliyor. Artık anahtarı olmayan kilitlere anahtar uydurmaya çalışarak zaman kaybetmeyin.

İnteraktif CD, DVD / En Kolay Sunum

Websitesi gibi, büyük boyutlardaki dokumanlarınızı hareketli animasyonlarla müşterilerinize sunmak istemez misiniz? Hemde dokumanları görüntülemek için hiçbir internet bağlantısına ihtiyaç duyulmadan. Potansiyel müşterileriniz için etkili bir sunum olan interaktif CD, en düşük maliyetle en iyi tanıtım yapma imkanı sunmaktadır.English German Italian France Polish Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian